Направете Америка kindубезна повторно дрво музичка кутија Антички врежани музички кутии подароци за роденден Божиќ Денот на благодарноста
Новак

Направете Америка kindубезна повторно дрво музичка кутија Антички врежани музички кутии подароци за роденден Божиќ Денот на благодарноста

DEN 415.84

Во достапна форма

【Големина】 Големината на оваа музичка кутија од дрво е 3,5 (л) x 3,3 (w) x 1,8 (ч) инчи 【Материјал】 Оваа прекрасна музичка кутија е дрвена. Исклучителната површина врежана со рака во имитација на античко време ве внесува во магичен свет. 【Дизајн】 Мала големина, преносен и лесен дизајн може да се постави во дланка, мала торба, биро за спални соби, итн. Секоја музичка кутија е дизајнирана со различни обрасци, кои се многу исклучителни. 【Лесен за употреба】 Можете да ја направите музичката кутија да ја игра мелодијата со вклучување без батерија. Ова е механизам за музичка кутија за часовници. Само треба да ја затегнете и ослободите пролетта за да свирите класична музика. 【Повод】 Оваа симпатична музичка кутија е добар идеален подарок за секоја пригода. Оваа музичка кутија е одличен подарок за вашето семејство, пријатели, loversубовници, дечко, девојка итн. 【Големина】 Големината на оваа музичка кутија од дрво е 3,5 (л) x 3,3 (w) x 1,8 (ч) инчи. 【Материјал】 Оваа прекрасна музичка кутија е дрвена. Исклучителната површина врежана со рака во имитација на античко време ве внесува во магичен свет. 【Дизајн】 Мала големина, преносен и лесен дизајн може да се постави во дланка, мала торба, биро за спални соби, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент