Правос на правосмукал за вакуум на автомобили Gkever рачен безжичен вакуум чистач USB полнење домаќинство/автомобилска двојна намена Преносна правосмукална правосму?
Новак

Правос на правосмукал за вакуум на автомобили Gkever рачен безжичен вакуум чистач USB полнење домаќинство/автомобилска двојна

DEN 832.00

Во достапна форма

● 【длабоко чистење】-Оваа мала вакуумска чистачка безжична безжично може да ви помогне да направите секаде околу чистење со моќен мотор и долг век на траење на батеријата Преносна правосмукалка ја чисти прашината, остатоците и другите ѓубре од теписи, автомобили, кујни, дневни соби и канцеларии со одлични перформанси. ● 【Безжичен и преносен】-Овој вакуум што се држи за рака е без кабел и без проблеми, што ви дава поголема погодност за вашата работа за чистење. Лесниот и безжичен дизајн на овој вакуум чистач на автомобили го ослободуваат вашето движење кон насекаде за чистење на скалите, кујната, автомобилот или тешко достапните агли. ● 【Вграден во алатка за пукнатини и нем】-ВАР-VAC со алатка за дозвола чисти тврдо дострелни простори со леснотија ; Со дизајнот на моторната суспензија, бучавата на резонанцата е значително намалена, а удобната тивка употреба нема да наруши. ● 【Повторно користење】- Филтерот може лесно да се отстрани со ротирање на чашата за собирање прашина. Чашата за собирање прашина и филтерот треба да се мијат само со вода, а потоа да се стави на суво место за да се исуши. ● 【Packge вклучува】-1 * Hand Hold Vacuum чистач/1 * црево/1 * Адаптер за црево/1 * четка/1 * рамна млазница за вшмукување/1 * USB кабел (по избор)/1 * кабел за полнење автомобил (по избор). Лесно е да се соберат и расклопуваат и лесно се чистат. ● 【длабоко чистење】-Оваа мала вакуумска чистачка безжична безжично може да ви помогне да направите секаде околу чистење со моќен мотор и долг век на траење на батеријата. Преносна правосмукалка ја чисти прашината, остатоците и другите ѓубре од теписи, автомобили, кујни, дневни соби и канцеларии со одлични перформанси. ● 【Безжичен и преносен】-Овој вакуум што се држи за рака е без кабел и без проблеми, што ви дава поголема погодност за вашата работа за чистење. Лесниот и безжичен дизајн на овој вакуум чистач на автомобили го ослободуваат вашето движење кон насекаде за чистење на скалите, кујната, автомобилот или тешко достапните агли.

Главните карактеристики

Избор на клиент