USB-C женски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашата чест BKL-L04 Мулти употреба Конвертирајќи ги функциите за додавање, како што се тастатура, погони за палецот, гл?
Новак

USB-C женски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашата чест BKL-L04 Мулти употреба Конвертирајќи ги функциите за додавање, како

DEN 2.67

Во достапна форма

USB On-The-Go⭐ : Plug in and Compatible with your Honor BKL-L04 turns USB ports into USB C ports connect USB C peripherals to devices with USB A ports built in This enables you to connect phones, tablets, flash drives, Глувче, центри и други USB пристаништа. ? 【Лесен за употреба】 : Не е потребна инсталација. Едноставно приклучете и работете. Супер мал да се држи до USB пристаништа цело време. Овој адаптер не може да пренесе видео сигнали. На пример, не можете да го користите за да го поврзете USB C со HDMI адаптерот. ? Ве молиме, забележани : Ние не препорачуваме да го купите овој адаптер за полнач Magsafe, освен ако вашиот адаптер за напојување не обезбеди целосна моќност од 25 W или повисока. ? 【Преносен и компактен】 : Мал, тенок, издржлив, тешка должност ви овозможува да го носите ова околу или да го приклучите на кое било место до вашите USB-C Cormers. Да се ​​има 2pack помага секогаш да се задржи на располагање бидејќи е дизајниран лесно да се носи наоколу и да се залепи на уредите. ? ⚡ Професионален USB 3.0 Тип А на USB Type C или PD/Адаптер за испорака на електрична енергија што е компатибилен со вашата чест BKL-L04 Директно на комплетот за контролен кабел за врски GO ви овозможува да ги користите вашите USB-C или PD кабли со кој било USB полнач или лаптоп/ Пристаниште како нормално! (2 пакет) ви доаѓа директно од производителот за да ви доставиме 100% квалитетна ставка! Она што ни се допаѓа во врска со ова е што има прилагодено приклучок и репродукција на коло, приклучете го, работи! Specifications : ● Ослободете ги целосните USB податоци и полнење со електрична енергија (без HDMI, VGA видео поддршка) на вашиот телефон со тоа што му даваат пристап до истите USB периферни уреди што ги олеснуваат вашите уреди полесно! , скоро секој USB-уред што е поставен за USB-C или PD ● Кабелот од 4 инчи е оригинален стандардизиран гарантирани најдобри резултати додека го олеснувате пристапот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дермагинат/Ag 4x5
Новак
Дермагинат/Ag 4x5
Во достапна форма
DEN 201.60
Вреднување на стоката: