Quattroerre 1681 Snap-Fit Отстранлив систем за фиксирање на мулти-заклучување, црно
Новак

Quattroerre 1681 Snap-Fit Отстранлив систем за фиксирање на мулти-заклучување, црно

DEN 1409.60

Во достапна форма

Систем за фиксирање на Snap-Fit Обезбедувајќи ги одвоените, брзи и сигурни врски Составен од лепила со високи перформанси и цврсти пластични делови. Загарантирана лепило и одличен отпор со текот на времето. Сет од 4 парчиња 25 x 50 mm. Систем за фиксирање на Snap-Fit Обезбедувајќи ги одвоените, брзи и сигурни врски. Составен од лепила со високи перформанси и цврсти пластични делови.

Главните карактеристики

Избор на клиент