Традиционална источна змејови стаклена лента за пепел
Новак

Традиционална источна змејови стаклена лента за пепел

DEN 0.33

Во достапна форма

Стакло Направени во САД или увезени. 🎁 Големина - Дијаметар 8,5см/3.3in, висина 3,5 см/1. 🎁 Направено од еколошки стаклен материјал, кристално чист. 🎁 Дизајнот на работ може да поправи цигари за лесно поставување. 🎁 Дизајнот на директно барел може да ја задржи пепелта и да го спречи да лета наоколу. 🎁 Погоден за дневна соба, спална соба, конференциска сала, канцеларија, украс на автомобили, итн. Висок изглед, без оглед на канцеларијата или домот, тој е полн со стил. Сè уште недостасува соодветна пепелник на вашата работна маса? Рафинирано, но сепак функционално, нашата прекрасна пепелник е совршена колекција за пушачот, секој пушач ќе биде воодушевен што го прими. Ова стакло пепелник сигурно ќе ве задоволи.

Главните карактеристики

Избор на клиент