Каземаркет Софтбанк Пантоне 5 Поликарбонат Јасно Тврдо Куќиште [ Гепард-Злато ]
Новак

Каземаркет Софтбанк Пантоне 5 Поликарбонат Јасно Тврдо Куќиште [ Гепард-Злато ]

DEN 2.67

Во достапна форма

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација) Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација). Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Висококвалитетен специјален мат принт кој е отпорен на отпечатоци од прсти. Мат текстурата се чувствува добро во вашите раце.

Главните карактеристики

Избор на клиент