D&засилувач; D PowerDrive 5PK1320 Метрички Стандард Замена Појас, гума, 5
Новак

D&засилувач; D PowerDrive 5PK1320 Метрички Стандард Замена Појас, гума, 5

DEN 2.33

Во достапна форма

Земја На Потекло : Кина Тежина на пакетот : 1,0 фунти. Појас Поли К 52.75 ВО ОЦ 5 Ребро. Димензии на пакетот : 12 л х 12 В х 1 Ч (инчи). Земја На Потекло : Кина. Тежина на пакетот : 1,0 фунти. Појас Поли К 52.75 ВО ОЦ 5 Ребро. Димензии на пакетот : 12 л х 12 В х 1 Ч (инчи). Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма. Тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На производителот на САД од ист Тип.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Trusco Tool Box Pt-430b
Новак
Trusco Tool Box Pt-430b
Во достапна форма
DEN 1599.68
Вреднување на стоката: