Gviewin Пакет-Компатибилен со iPhone 14 Pro Макс Мермер Случај + Мермер Мобилен Телефон Држач Прстен
Новак

Gviewin Пакет-Компатибилен со iPhone 14 Pro Макс Мермер Случај + Мермер Мобилен Телефон Држач Прстен

DEN 950.40

Во достапна форма

[Компатибилност] овој мермерен случај ГВИЕВИН е компатибилен САМО со i Phone 14 Pro Max 6,7 инчи 5 G (ослободување 2022) Ве молиме потврдете го моделот на телефонот пред купувањето. [Висококвалитетен Држач За Прстен За Телефон] држачот за прстен за мобилен телефон користи легура на цинк со добра еластичност и цврст нерѓосувачки челик, кои се издржливи и спречуваат да исчезне. Рабовите на зафатот на прстенот се внимателно полирани за да ги заштитат прстите. Металната плоча е совршен натпревар за магнетна монтажа на автомобил. [Дизајн На Мермерна Шема] елегантната и модерна мермерна шема е усвоена со техника против избледување. Добро е направен со јасни тактилни повратни информации, чувство погодно за кожата и цврст стисок. Тенкиот дизајн го прави џеб-пријателски. [Прецизни Исечоци И Дополнителна Заштита] Точните исечоци обезбедуваат лесен пристап до сите порти, копчиња, звучници и камера.Подигнатиот раб нуди поголема заштита за екранот и камерата за да се спречат гребнатини и дамки на површината. [Широко Користен] Прилагодлив агол на поддршка, држачот на телефонскиот прстен може да се преклопи 180 °, така што можете да го прилагодите најдобриот агол за да го поставите телефонот во секое време. Силна магнетна адсорпција-бидете стабилни кога возите. [Компатибилност] овој мермерен случај ГВИЕВИН е компатибилен САМО со i Phone 14 Pro Max 6,7 инчи 5 G (ослободување 2022). Ве молиме потврдете го моделот на телефонот пред купувањето. [Висококвалитетен Држач За Прстен За Телефон] држачот за прстен за мобилен телефон користи легура на цинк со добра еластичност и цврст нерѓосувачки челик, кои се издржливи и спречуваат да исчезне. Рабовите на зафатот на прстенот се внимателно полирани за да ги заштитат прстите.

Главните карактеристики

Избор на клиент