DJDLFA 22 26mm Силиконски Часовник Ремени За Garmin Феникс 6X 6 Pro 7X 7 5 5X 3 3HR 945 Паметен Часовник Нараквица Брзо Ослободување Нараквица
Новак

DJDLFA 22 26mm Силиконски Часовник Ремени За Garmin Феникс 6X 6 Pro 7X 7 5 5X 3 3HR 945 Паметен Часовник Нараквица Брзо Ослободување

DEN 1544.00

Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет Специјално дизајниран спој, ремен за зглоб со брзо ослободување, умерена мекост, многу удобен за носење. Големината може да се прилагоди според индивидуалната состојба на зглобот. Една големина одговара на сите. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти, ние ќе ви служиме со цело срце!.

Главните карактеристики

Избор на клиент