Комплет копри од 4 Капак На Тркалата 14 Инчен Сребрен Капак Прицврстување-На Одговара На Тојота Сиена Терсел Матрикс Авенсис Лексус Челица Супра Круна
Новак

Комплет копри од 4 Капак На Тркалата 14 Инчен Сребрен Капак Прицврстување-На Одговара На Тојота Сиена Терсел Матрикс Авенсис Лексус Челица

DEN 1.33

Во достапна форма

Капакот На Тркалото Отпорен на перење под притисок. Силен, Издржлив. Висок квалитет и highетика. Завршено со сребро. Капакот На Тркалото. Отпорен на перење под притисок. Силен, Издржлив. Висок квалитет и highетика. Завршено со сребро. Дизајниран за брза и лесна инсталација. Инсталирањето на капачињата трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведен од издржлива абс пластика и завршен со сребрена облога. Отпорен на перење под притисок, силен, нераскинлив и сјаен што гарантира нивна издржливост, висок квалитет иesетика. Еден сет е четири парчиња капак на тркалата за автомобил. Ние ќе испратиме еден сет.

Главните карактеристики

Избор на клиент