Слушалки За Слушалки Без Раце w Mic Метални Слушалки За Слушалки Во Уво Жични [3,5 mm] [Црна] за Спринт LG G7 ThinQ-Спринт LG Stylo 2-Спринт LG Stylo 3
Новак

Слушалки За Слушалки Без Раце w Mic Метални Слушалки За Слушалки Во Уво Жични [3,5 mm] [Црна] за Спринт LG G7 ThinQ-Спринт LG Stylo 2-Спринт

DEN 2.33

Во достапна форма

Метални слушалки со високи перформанси, уживајте во Разговорите без Раце со ова во ушните стерео слушалки со прекинувач за Вклучување И микрофон Кабелот што може да се повлече е компактен и може да се складира. Одличен Бас Одговор и звучна изолација. Мода-свесен, ergономски дизајн. Бучава-изолирање во уво одговара. Два пара силиконски ушни фитинзи. Компатибилен со сите телефони, таблети, mp3 плеер и други уреди со стандарден приклучок за слушалки од 3,5 мм. Цврста конструкција со мал фактор на форма,лесна. Слушалки во стилот на метални куршуми за издржлива употреба. Одличен квалитет на звукот и супер јасен звук. Вклучува интегрирани слушалки и микрофон. Доаѓа Во Рефус Пакување (Не-Малопродажен Пакет). Метални слушалки со високи перформанси, уживајте во Разговорите без Раце со ова во ушните стерео слушалки со прекинувач за Вклучување И микрофон. Кабелот што може да се повлече е компактен и може да се складира. Одличен Бас Одговор и звучна изолација. Мода-свесен, ergономски дизајн. Бучава-изолирање во уво одговара. Два пара силиконски ушни фитинзи. Компатибилен со сите телефони, таблети, mp3 плеер и други уреди со стандарден приклучок за слушалки од 3,5 мм. Цврста конструкција со мал фактор на форма,лесна. Слушалки во стилот на метални куршуми за издржлива употреба. Одличен квалитет на звукот и супер јасен звук. Вклучува интегрирани слушалки и микрофон. Доаѓа Во Рефус Пакување (Не-Малопродажен Пакет). Слушалки за Слушалки без Раце w Mic Метални Слушалки За Слушалки Во Уво Жични [3,5 mm] [Црна]. Специјално дизајниран за употреба со Вашиот Телефон, интегрираната гласовна функционалност на Слушалките За Метални Куршуми ви дава слобода на телефонски повици без раце.

Главните карактеристики

Избор на клиент