8000mAh Замена На Батеријата За Microsoft Површина Книга 1785 G3HTA001H
Новак

8000mAh Замена На Батеријата За Microsoft Површина Книга 1785 G3HTA001H

DEN 2.00

Во достапна форма

Тип на батерија : Ли-Полимер, Напон : 757 V, Капацитет : 8000m Ah, WH : 60. Компатибилни Модели : Површина Книга 1785. P/N : G3 HTA001 H. Сертифициран СО UN38. 3, MSDS, ISO9001, Ro HS, CE. Целосна Наплата или Бесплатна Замена без Причина за 60 Дена. Тип на батерија : Ли-Полимер, Напон : 7.57 V, Капацитет : 8000m Ah, WH : 60. Компатибилни Модели : Површина Книга 1785. P/N : G3 HTA001 H. Сертифициран СО UN38. 3, MSDS, ISO9001, Ro HS, CE. Целосна Наплата или Бесплатна Замена без Причина за 60 Дена. Ние сме професионален снабдувач на батерии. Нудиме повеќе од 10.000 видови батерии, снабдуваме висококвалитетни батерии за дигитални фотоапарати, камери, PDA, mp3 плеери, преносни Двд-А, тетратки и лаптопи, GPS, Мобилни / Мобилни телефони и други квалитетни производи, во речиси секое поле. - Компатибилен Бренд : Модели Компатибилни Со Мајкрософт : Површинска Книга 1785-Број На Дел : Совети G3 HTA001 H Пред Купувањето ве Молиме внимателно потврдете ги компатибилните модели и бројот на делот од батеријата пред да го купите.

Главните карактеристики

Избор на клиент