Капи За Момче Бејзбол Капа Бејзбол Шапка Девојка, Риболов Капа Извинете За Она Што го Кажав Додека Ја Приклучивте Бејзбол Шапката За Брод За Г
Новак

Капи За Момче Бејзбол Капа Бејзбол Шапка Девојка, Риболов Капа Извинете За Она Што го Кажав Додека Ја Приклучивте Бејзбол Шапката За

DEN 1.00

Во достапна форма

100% памук ПРИЛАГОДЛИВО ПРЕДВРЕМЕНО ЗАТВОРАЊЕ : Една Големина Прилагодлив Ремен Одговара На Повеќето Големини,Удобно Секојдневно Вклопување. Унисекс Извинете За Она Што Го Кажав Додека Ги Приклучив Капачињата За Камионџии Со Чамци, Го Прави Соодветно Совршен И За Мажи И За Жени. Ако Добиете Жал За Она Што Го Кажав Додека Ги Приклучувате Детските Бејзбол Капи Со Каков Било Проблем Со Квалитетот, Слободно Контактирајте Не. СОВРШЕНО ПРЕТХОДНО ФОРМИРАНА СМЕТКА : Класичен Жал За Она што Го Кажав Додека Го Приклучив Капачето Со Топка За Брод Што Е Подготвено Да Оди, Со Веќе Формирана Совршена Крива Во Сметката. Безвременски Стил Одличен За Сите Возрасти, Функционален И Заштитен. УПАТСТВА ЗА НЕГА : Рачно Миење Ладно Со Слична Боја, Само Белило Без Хлор Кога Е Потребно, Легнете Рамно За Да Се Исуши, Не Пеглајте. ГолеминаЖал Ми Е За Она Што Го Кажав Додека Приклучувањето На Детската Капа На Бродот Е Лесно Прилагодлива, Така Што Може Да Одговара На Секоја Големина На Главата.

Главните карактеристики

Избор на клиент