М20-2,5 х 30мм Шестоаголна Глава Капа Завртки, Челик Метрички Класа 10,9, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Целосно Навој, Должина: 30мм Метрички, Конец Големина: М20 Метри?
Новак

М20-2,5 х 30мм Шестоаголна Глава Капа Завртки, Челик Метрички Класа 10,9, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Целосно Навој, Должина: 30мм Метрички,

DEN 3.33

Во достапна форма

ДИН 933 Надворешно навој прицврстувач со шестоаголна глава, мијалник лице под главата, метрички темата теренот. Изработени од високолегиран челик и термички обработени. Стеблото со навој не се протега целосно на главата.

Главните карактеристики

Избор на клиент