Walaivgne Shockproof за Iphone 13 Pro Случај Розова За Жени Девојка, Хибриден Телефон Случај Тестирани 8 Нога Пад Заштита, Отпечатоци Слободен И Замрзнати Хард Назад,Подигнати Раб?
Новак

Walaivgne Shockproof за Iphone 13 Pro Случај Розова За Жени Девојка, Хибриден Телефон Случај Тестирани 8 Нога Пад Заштита, Отпечатоци

DEN 1.00

Во достапна форма

€Компатибилност оваа телефонска кутија е компатибилна само со i Phone 13 Pro 6 Поддршка безжично полнење. ●Свежо, без отпечаток од прст, Тенок, убав и свеж телефонски случај ви дава поголема преносливост и поцврсто држење без додавање волумен. Матираниот проѕирен дизајн на бои не само што го задржува оригиналниот дизајн на телефонот, туку додава и свеж елемент и не остава отпечатоци од прсти за секојдневна употреба. ®Целокупна Заштита : потешкиот грб е изработен од акрилик отпорен на гребење со дебелина од 1,5 мм,а работ е изработен од мек германски висококвалитетен термопластичен полиуретански материјал, кој може да одолее на силни удари ; има невидливи воздушни перничиња против паѓање на четирите агли, кои беа тестирани со капка од 8 Стапки. ●Прецизен и Висококвалитетен ● оваа футрола за телефон во освежувачки стил совршено ќе одговара на Вашиот Телефон со прецизни исечоци за сите копчиња и порти, А Металните копчиња со независен дизајн не само што се висококвалитетни, туку и лесно се допираат чувствителни.Подигнатите рабови го штитат екранот и површината на фотоапаратот на вашиот телефон подалеку од гребнатини и испакнатини во секојдневниот живот. ●Симпатичен И Шик Дизајн● Пенливи кристали го опкружуваат грбот околу камерата. Уникатниот и симпатичен стил на дизајн не само што може да ја заштити камерата на вашиот телефон, туку и да го направи вашиот i Phone помодерен и луксузен. Тоа ќе донесе насмевка на секоја жена и девојка, или важната личност во вашиот живот како роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста или која било посебна пригода за подарување подароци. €Компатибилност оваа телефонска кутија е компатибилна само со i Phone 13 Pro 6. Поддршка безжично полнење. ●Свежо, без отпечаток од прст, Тенок, убав и свеж телефонски случај ви дава поголема преносливост и поцврсто држење без додавање волумен. Матираниот проѕирен дизајн на бои не само што го задржува оригиналниот дизајн на телефонот, туку додава и свеж елемент и не остава отпечатоци од прсти за секојдневна употреба. ®Целокупна Заштита : потешкиот грб е изработен од акрилик отпорен на гребење со дебелина од 1,5 мм,а работ е изработен од мек германски висококвалитетен термопластичен полиуретански материјал, кој може да одолее на силни удари ; има невидливи воздушни перничиња против паѓање на четирите агли, кои беа тестирани со капка од 8 Стапки.

Главните карактеристики

Избор на клиент