Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973368579 Завртки За Превоз, 5/16-18 х 3/4, Парче-390
Новак

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973368579 Завртки За Превоз, 5/16-18 х 3/4, Парче-390

DEN 558.24

Во достапна форма

Дијаметар 1 : 5/16 инчи Дијаметар 2 : 23/32 инчи. Должина : 3/4 инчи. Материјал : Челик. Дијаметар : 5/16". Должина : 3/4 Инчи. Материјал : Челик. Стил На Глава : Превоз. Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ домот, фарма, бизнис, автомобилската индустрија, и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесна цинк позлата над челик давајќи повеќе отпорен на ' рѓа. Продаваме и обложени и нерѓосувачки производи за дополнителна отпорност на ' рѓа. Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од нискојаглероден челик до стврднат, термички обработен челик. Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации затоа бидете сигурни дека ќе тестирате темелно и ќе добиете мислење од лиценциран градител или овластен градежен или градежен инженер пред да се потпрете на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот ќе резултира со оштетување на имотот или лицето.

Главните карактеристики

Избор на клиент