Пзз Плажа Мала Чанта За Паричник Со Вкрстено Тело, Стп Кожна Чанта За Мобилни Телефони Екран На Допир, Држач За Пасош Со Слотови За Картички
Новак

Пзз Плажа Мала Чанта За Паричник Со Вкрстено Тело, Стп Кожна Чанта За Мобилни Телефони Екран На Допир, Држач За Пасош Со Слотови

DEN 175.84

Во достапна форма

Стп Кожа Големина-11СМ * 20см (4.9"), тежина : 140гр.Совршен За држење на вашите мобилни телефони. ●МАТЕРИЈАЛ-Изработен од висококвалитетна стп кожна ткаенина со pvs прозорец, го одржува вашиот мобилен телефон и другите електрични уреди безбедни и заштитени. Дише, издржлив и отпорен на абење. +УНИКАТЕН ДИЗАЈН - можете да го ставите мобилниот телефон во јасен прозорец за да спречите паѓање кога активноста на отворено и да користите телефон директно на торба преку неа и можете да складирате кредитни картички, клучеви, кармини, слушалки, готовина и други мали предмети во предниот џеб. +МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ-Прилагодливи Ремени За Рамо-Нуди разноврсни опции за носење, направете ја торба за рамо/ Чанта/ торба За Мобилен Телефон / Торба За Вкрстено тело/ Нараквица или чанта. €НЕВЕРОЈАТНИ ПОДАРОЦИ-Погоден за многу прилики ноќ надвор, патување, шопинг, работа, интервју или датира или секојдневниот живот употреба, како и. Тоа е исто така посебен подароци за Денот на Вљубените, Денот На Мајката, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, роденден, Нова година, И Божиќ. Големина-11СМ * 20см (4.9"), тежина : 140гр.Совршен За држење на вашите мобилни телефони. ●МАТЕРИЈАЛ-Изработен од висококвалитетна стп кожна ткаенина со pvs прозорец, го одржува вашиот мобилен телефон и другите електрични уреди безбедни и заштитени. Дише, издржлив и отпорен на абење. +УНИКАТЕН ДИЗАЈН - можете да го ставите мобилниот телефон во јасен прозорец за да спречите паѓање кога активноста на отворено и да користите телефон директно на торба преку неа и можете да складирате кредитни картички, клучеви, кармини, слушалки, готовина и други мали предмети во предниот џеб. +МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ-Прилагодливи Ремени За Рамо-Нуди разноврсни опции за носење, направете ја торба за рамо/ Чанта/ торба За Мобилен Телефон / Торба За Вкрстено тело/ Нараквица или чанта. €НЕВЕРОЈАТНИ ПОДАРОЦИ-Погоден за многу прилики ноќ надвор, патување, шопинг, работа, интервју или датира или секојдневниот живот употреба, како и.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Boss Sponge, RV Deluxe Clean
Новак
Boss Sponge, RV Deluxe Clean
Во достапна форма
DEN 1.00
Вреднување на стоката: