Втор Кожен Питон Дизајниран Од Окава Еисаши За Аквос Телефон Хх 203Ш/Софтбанк СС203-АБВХ-199-З009
Новак

Втор Кожен Питон Дизајниран Од Окава Еисаши За Аквос Телефон Хх 203Ш/Софтбанк СС203-АБВХ-199-З009

DEN 672.48

Во достапна форма

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Ракување : Огромно Бр. Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот : аквос Телефон Хх 203ш/Случај На Софтбанк ја репродуцира текстурата на цртежот со пенкало. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии.

Главните карактеристики

Избор на клиент