Bgiwylu Дрвени Украси За Божиќни Приврзоци Пеперутка Сончоглед Насмевка И Започнете Повторно Погоден За Празници, Украси За Забави, Украси На Дрвја, Прозорци И Врати Н
Новак

Bgiwylu Дрвени Украси За Божиќни Приврзоци Пеперутка Сончоглед Насмевка И Започнете Повторно Погоден За Празници, Украси За Забави, Украси

DEN 1.33

Во достапна форма

Изработени Од Дрвени Материјали, Лесни По Тежина И Лесни За Закачување! Дрвените Чипови се Отпечатени Од Двете Страни, 1 Дрвен Чип, Со Мали Тркалезни Дупки Удирани во Дрвениот Чип и 1 Фино Јаже Од Коноп (Околу 30 см). Многу Е Погоден За Внатрешна И Надворешна Декорација На Новогодишна Елка. Овие Дрвени Украси Може Да Се Закачат На Елката, На Ѕидот, На Каминот Или На Прозорците Итн. Тие Можат Да Го Направат Вашиот Дом Повеќе Празничен. Закачете Персонализирани Украси На Вашата Елка Или Подарете Ги Како Празнични Подароци На Семејството И Пријателите. Тие Можат Да Се Користат Како Подароци За Божиќни Забави, Училишни Награди, Подароци Од Пријатели Итн. Совршен Начин За Создавање Љубовни Спомени. Можете Да Ја Избришете Прашината Со Крпа Или Хартиена Крпа. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас!. Изработени Од Дрвени Материјали, Лесни По Тежина И Лесни За Закачување!. Дрвените Чипови се Отпечатени Од Двете Страни, 1 Дрвен Чип, Со Мали Тркалезни Дупки Удирани во Дрвениот Чип и 1 Фино Јаже Од Коноп (Околу 30 см). Многу Е Погоден За Внатрешна И Надворешна Декорација На Новогодишна Елка. Овие Дрвени Украси Може Да Се Закачат На Елката, На Ѕидот, На Каминот Или На Прозорците Итн. Тие Можат Да Го Направат Вашиот Дом Повеќе Празничен. Закачете Персонализирани Украси На Вашата Елка Или Подарете Ги Како Празнични Подароци На Семејството И Пријателите.

Главните карактеристики

Избор на клиент