WJCCY Метал Шминка Организатор Суета Решетката За Складирање Креми Накит Дисплеј Послужавник Декоративни Кармин Организирање Послужавник Плоча
Новак

WJCCY Метал Шминка Организатор Суета Решетката За Складирање Креми Накит Дисплеј Послужавник Декоративни Кармин Организирање Послужавник Плоча

DEN 782.40

Во достапна форма

- Решетката За Складирање На Организаторот за шминка обезбедува доволно простор за шминка, производи за нега на кожа, тоалети што ги одржуваат при рака и го ослободуваат просторот на работната површина - Железен материјал со позлата - многу елегантен, шармантен, водоотпорен и цврст. - Прикажувањето на вашите шминки на грациозен модерен начин ви овозможува да имате добро расположение секој пат кога ќе се соочите со уредни предмети. - Погоден за секој шалтер на комоди, бања, маса за облекување во спалната соба. - Совршен за чување и организирање на вашата шминка, четки, кармини, додатоци за коса за накит и многу повеќе. - Решетката За Складирање На Организаторот за шминка обезбедува доволно простор за шминка, производи за нега на кожа, тоалети што ги одржуваат при рака и го ослободуваат просторот на работната површина. - Железен материјал со позлата - многу елегантен, шармантен, водоотпорен и цврст. - Прикажувањето на вашите шминки на грациозен модерен начин ви овозможува да имате добро расположение секој пат кога ќе се соочите со уредни предмети. - Погоден за секој шалтер на комоди, бања, маса за облекување во спалната соба. - Совршен за чување и организирање на вашата шминка, четки, кармини, додатоци за коса за накит и многу повеќе. - Решетката За Складирање На Организаторот за шминка обезбедува доволно простор за шминка, производи за нега на кожа, тоалети одржувајќи ги практични и ослободувајќи го просторот на работната површина-железен материјал со позлата - многу елегантен, шармантен, водоотпорен и цврст-Прикажувањето на вашите шминки на грациозен модерен начин ви овозможува да имате добро расположение секој пат кога ќе се соочите со уредни предмети.

Главните карактеристики

Material:
Iron
Size:
Single Rack:
21x9.5cm/8.27x3.7 inches
Double Layer Rack:
21x25.5cm/8.27x10 Inches
Package Include:
1* Cosmetic storage:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Stackable Organizer Drawers :

Избор на клиент