ПЕТСОЛА КЕРАМИЧКИ Ѓумбир Тегла, Со Капак Порцелан Насликани Занаети Подарок Порцелански Тегли За Декор, Стил А
Новак

ПЕТСОЛА КЕРАМИЧКИ Ѓумбир Тегла, Со Капак Порцелан Насликани Занаети Подарок Порцелански Тегли За Декор, Стил А

DEN 0.33

Во достапна форма

Устата на конзервата е мазна и : цврсто со капакот и има перформанси за одржување Декор : Дизајниран Со и бела шема, елегантна боја, тоа е додаток на било кој. : Голем дијаметар дизајн, тоа може да биде, чај, но исто така и како контејнер. Убава декорација за, соба, канцеларија, трпезарија, трпезарија. Fl дното : на дното на конзерва е мазна и fl, и тоа поставени со. Порцелан : доаѓа Од Кина, и тоа е отпуштен висока температура. (избришете ја со влажна крпа). Устата на конзервата е мазна и : цврсто со капакот и има перформанси за одржување. Декор : Дизајниран Со и бела шема, елегантна боја, тоа е додаток на било кој. : Голем дијаметар дизајн, тоа може да биде, чај, но исто така и како контејнер. Убава декорација за, соба, канцеларија, трпезарија, трпезарија. Fl дното : на дното на конзерва е мазна и fl, и тоа поставени со. Порцелан : доаѓа Од Кина, и тоа е отпуштен висока температура. (избришете ја со влажна крпа). Опис : - Декор : Дизајниран Со и бела шема, елегантна боја, тоа е додаток на било кој-Порцелан : доаѓа Од Кина, и тоа е отпуштен висока температура.

Главните карактеристики

Избор на клиент