Лажици Секој Може Да Биде Татко Изолирани Патување Кригла, Сина
Новак

Лажици Секој Може Да Биде Татко Изолирани Патување Кригла, Сина

DEN 192.00

Во достапна форма

Изолирана Патна Кригла Акрилик Со Внатрешен Ѕид од Нерѓосувачки Челик. Капацитет Од 15 Унци. Ги одржува Пијалоците Топли или Ладни. Се вклопува Во Повеќето држачи За Чаши За Возила. Оваа Изолирана Патна Кригла е одлична за секој во движење. Држи 15 унци и го одржува вашиот пијалок топол или ладен со внатрешниот ѕид од не ' рѓосувачки челик со двојни ѕидови. Со лизгачки капак за заклучување и обложено дно тоа е фантастичен придружник за патување! Рачно миење.

Главните карактеристики

Избор на клиент