Вамси Маслинка Ќе Шминка Торба Смешни Маслиново Подарок Те Сакам Подароци Маслиново Љубовници Подароци Годишнина Романтични Подароци Маслиново Игра На Зборови П?
Новак

Вамси Маслинка Ќе Шминка Торба Смешни Маслиново Подарок Те Сакам Подароци Маслиново Љубовници Подароци Годишнина Романтични Подароци

DEN 2.67

Во достапна форма

Материјал : висококвалитетен Полиестер, мек и издржлив Водоотпорна платнена торба со патент со инспиративен цитат и прекрасен принт на површината. Големина : 16*23 см, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Двостран Дизајн : Маслиново вас. Пренослива торба за Патување, Работа, Училиште. Маслиново игра на зборови подароци, "ТЕ САКАМ", едноставна торба за шминка со симпатичен дизајн за вашата љубовна. Совршен за тој љубител на маслинки во вашиот живот. Повеќекратна употреба : Козметичка Торба, Торба За Четки За Шминка, Патна Торба, Торба за Складирање, Торба за Миење Тоалети, Чанта, Кеси за Спојки итн. Работи за сите ваши најважни работи, може да послужи како секојдневна торба за вашиот пасош, Таблет КОМПЈУТЕР, мобилен телефон, слушалки, очила за сонце и клучеви. Исклучителни Подароци : подароци За Роденден, Божиќни подароци, подароци за годишнина, подароци За Денот на Вљубените, подароци за венчавки, подароци За Денот на Мајката, Подароци за свршувачка, Подароци За Патување, подароци за дипломирање, подароци за пензионирање итн. Материјал : висококвалитетен Полиестер, мек и издржлив. Водоотпорна платнена торба со патент со инспиративен цитат и прекрасен принт на површината. Големина : 16*23 см, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Двостран Дизајн : Маслиново вас. Пренослива торба за Патување, Работа, Училиште. Маслиново игра на зборови подароци, "ТЕ САКАМ", едноставна торба за шминка со симпатичен дизајн за вашата љубовна. Совршен за тој љубител на маслинки во вашиот живот. Повеќекратна употреба : Козметичка Торба, Торба За Четки За Шминка, Патна Торба, Торба за Складирање, Торба за Миење Тоалети, Чанта, Кеси за Спојки итн. Работи за сите ваши најважни работи, може да послужи како секојдневна торба за вашиот пасош, Таблет КОМПЈУТЕР, мобилен телефон, слушалки, очила за сонце и клучеви. Исклучителни Подароци : подароци За Роденден, Божиќни подароци, подароци за годишнина, подароци За Денот на Вљубените, подароци за венчавки, подароци За Денот на Мајката, Подароци за свршувачка, Подароци За Патување, подароци за дипломирање, подароци за пензионирање итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент