ЕНГВЗ Смешни Шминка Торба Подарок 80 шминка торба, носталгични зрели шминка торба, шминка патување додатоци пакет, шминка кутија подарок, роденденски подарок за дев
Новак

ЕНГВЗ Смешни Шминка Торба Подарок 80 шминка торба, носталгични зрели шминка торба, шминка патување додатоци пакет, шминка кутија

DEN 243.20

Во достапна форма

Забавна тема : оваа козметичка торба со забавна комбинација на теми ќе биде белег, додавајќи забава и боја во животот или животот на вашите пријатели Материјал : оваа козметичка кеса е изработена од платно од 12 унци. Тој е помек од платно и издржлив. Големина : големината на секоја кеса е околу 10 х 8 инчи. Специјален дизајн : Секоја козметичка кеса е дизајнирана од професионален дизајнер. Интересни и прекрасни модели ја истакнуваат вашата личност и вкус. Верувам дека секогаш ќе има еден погоден за вас или вашите пријатели. Совршен подарок : оваа козметичка кеса не е погодна само за ваша сопствена употреба, туку е погодна и за подарок. Погоден за различни сцени или фестивали, за вашето семејство, пријатели, колеги итн. Нашата чанта за шминка е најдобриот избор за празнични подароци, како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените итн. Забавна тема : оваа козметичка торба со забавна комбинација на теми ќе биде белег, додавајќи забава и боја во животот или животот на вашите пријатели. Материјал : оваа козметичка кеса е изработена од платно од 12 унци. Тој е помек од платно и издржлив.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Panduit Fztrp5N5NANF056
Новак
Panduit Fztrp5N5NANF056
Во достапна форма
DEN 3.33
Вреднување на стоката: