Хомер Лафлин Фиеста Роуз Рамен Чаша &засилувач; Чинија Во Собата
Новак

Хомер Лафлин Фиеста Роуз Рамен Чаша &засилувач; Чинија Во Собата

DEN 319.84

Во достапна форма

Керамика Микробранова Печка Безбедно, Машина За Миење Садови Безбедно. Висина : 2 3/4 во, Ширина : 3 1/2 во. Прекинат : 2005. Направено во НАС. Микробранова Печка Безбедно, Машина За Миење Садови Безбедно. Висина : 2 3/4 во, Ширина : 3 1/2 во. Прекинат : 2005. Направено во НАС.

Главните карактеристики

Избор на клиент