Ммлзел Европски Гроздобер Фиксен Рустикален Антички Телефон Нов Дом Декорација Дневна Соба Орнаменти
Новак

Ммлзел Европски Гроздобер Фиксен Рустикален Антички Телефон Нов Дом Декорација Дневна Соба Орнаменти

DEN 9532.32

Во достапна форма

Издржлив материјал Рачно изработени, цврсти и отпорни на абење. Гроздобер телефон моделирање уникатен, за вашиот дом декорација шлаг на торта. Најдобар избор за подароци. Погоден за сместување во канцеларија, дневна соба, штанд за продавници, кревет во спална соба, работна соба, хотел итн. Плетенка слушалка серпентина-рана, издржлива. Издржлив материјал. Рачно изработени, цврсти и отпорни на абење. Гроздобер телефон моделирање уникатен, за вашиот дом декорација шлаг на торта. Најдобар избор за подароци. Погоден за сместување во канцеларија, дневна соба, штанд за продавници, кревет во спална соба, работна соба, хотел итн. Плетенка слушалка серпентина-рана, издржлива. Издржлив материјал рачно изработен, цврст и отпорен на абењегроздобер телефонско моделирање уникатен, за вашата домашна декорација глазура на тортата најдобар избор за подароци погоден за сместување во канцеларија, дневна соба, штанд за продавници, кревет во спална соба, работна соба, хотел итн[Големина] Вкупна висина 28см Ширина 21см должина На Микрофон 24см ;[Тежина] Околу 1,43 кг[Процес] Рачно Изработен[Материјал] смола[употреба] дневна соба, спална соба кревет, студија, хотел, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент