300426 00202, Панел ЗА Прикажување На Мониторот За Монитор За Абење Лцд Брз Одговор Стабилен Компјутер Модул За Контрола На Багерот ЗА DX220LC ЗА DX340LC
Новак

300426 00202, Панел ЗА Прикажување На Мониторот За Монитор За Абење Лцд Брз Одговор Стабилен Компјутер Модул За Контрола На Багерот ЗА

DEN 3.00

Во достапна форма

Модел за поддршка : нашиот монитор за контрола на багерот е погоден за Doosan Daewoo DX220 LC, ЗА DX380 LC, ЗА DX340 LC и така натаму Флексибилни Копчиња : овој монитор за контрола на багерот користи флексибилни клучеви. Поддршка на повторено притискање, со брз одговор и подобрена ефикасност. Лцд-Екран : екранот за контрола на багерот има ЛЦД-екран, кој може да направи јасен дисплеј и да ви овозможи јасно да набудувате кога всушност го користите. Лесна И Удобна Инсталација : овој дисплеј за контрола на багерот е многу лесен и едноставен за инсталирање, пријателски за почетниците и е совршена замена на делови. Отпорен На Абење И Издржлив : нашиот панел за дисплеј за контрола на багерот е отпорен на абење и издржлив, не е лесно оштетен и може да се направи да трае долго време. Модел за поддршка : нашиот монитор за контрола на багерот е погоден за Doosan Daewoo DX220 LC, ЗА DX380 LC, ЗА DX340 LC и така натаму. Флексибилни Копчиња : овој монитор за контрола на багерот користи флексибилни клучеви. Поддршка на повторено притискање, со брз одговор и подобрена ефикасност. Лцд-Екран : екранот за контрола на багерот има ЛЦД-екран, кој може да направи јасен дисплеј и да ви овозможи јасно да набудувате кога всушност го користите. Лесна И Удобна Инсталација : овој дисплеј за контрола на багерот е многу лесен и едноставен за инсталирање, пријателски за почетниците и е совршена замена на делови. Отпорен На Абење И Издржлив : нашиот панел за дисплеј за контрола на багерот е отпорен на абење и издржлив, не е лесно оштетен и може да се направи да трае долго време. Модел за поддршка : нашиот монитор за контрола на багерот е погоден за Doosan Daewoo DX220 LC, ЗА DX380 LC, ЗА DX340 LC и така натаму.

Главните карактеристики

Item Type:
Excavator Meter Control Panel
OEM:
300426 00202
Material:
PC
Applicable Model:
For Doosan Daewoo DX220LC, for DX380LC, for DX340LC and so on.
Package List:
1 x Excavator Monitor Display Panel:
Note:
Match the appropriate model before use. :

Избор на клиент

Заднина 4, 18х8ин.
Новак
Заднина 4, 18х8ин.
Во достапна форма
DEN 1404.80
Вреднување на стоката: