Сребрен Месинг Сад За Сладолед Поставен Најдобро За Подароци, Годишнина, Подарок За Враќање, Дивали, Нова Година, Божиќ Од Индиски Колекционерски
Новак

Сребрен Месинг Сад За Сладолед Поставен Најдобро За Подароци, Годишнина, Подарок За Враќање, Дивали, Нова Година, Божиќ Од Индиски Колекционерски

DEN 2.00

Во достапна форма

Материјал : Месинг, Боја : Сребрена И Златна Овие предмети имаат антички елегантен дизајн кој ви дава додаток На Домашен декор или може да се користи за декорација На Ресторани, Барови. По Повод Дивали, Божиќ, Годишнина, Родендени овие предмети можат лесно да се претворат во прекрасен Подарок. Доаѓа Со Атрактивна Фенси Црвена, Сина Кадифена И Златна, Сребрена Кутија За Подароци Во Боја На Рексин. Упатства за нега : Чувајте Го Овој Производ Подалеку од Корозивни Течности. Материјал : Месинг, Боја : Сребрена И Златна. Овие предмети имаат антички елегантен дизајн кој ви дава додаток На Домашен декор или може да се користи за декорација На Ресторани, Барови. По Повод Дивали, Божиќ, Годишнина, Родендени овие предмети можат лесно да се претворат во прекрасен Подарок. Доаѓа Со Атрактивна Фенси Црвена, Сина Кадифена И Златна, Сребрена Кутија За Подароци Во Боја На Рексин.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мерилин Неон 2
Новак
Мерилин Неон 2
Во достапна форма
DEN 0.67
Вреднување на стоката: