Кафе Кригла Кафе Чаша И Чинија Во Собата Коска Кина Домаќинство Цвет Чаша Чај Подарок Кутија Керамички Попладне Чај Сет Пиење Чаши За Кафе, Чај, Сок, Какао
Новак

Кафе Кригла Кафе Чаша И Чинија Во Собата Коска Кина Домаќинство Цвет Чаша Чај Подарок Кутија Керамички Попладне Чај Сет Пиење Чаши За Кафе,

DEN 3.33

Во достапна форма

Тие можат да се користат за уживање во вашето кафе, сок и чај Таквиот зачудувачки сет за чај ќе стане ваш омилен придружник, придружувајќи ве секој момент. Ќе добиете -1 кафемат, бокал за млеко, сад за шеќер, 6 шолји за кафе, 6 чинии, 6 лажици. Рачно насликано злато, хуманизиран дизајн на рачка, анти-врел, дизајн на олекранон, мазна вода за истурање, заоблена уста за чаши, удобен вкус. Исклучителна група за шолји за кафе, без разлика дали станува збор за свадба, роденден, семејна средба или други прилики, секогаш е најдобрата забава за подароци за вашите пријатели, семејство, љубители на чај или кафе. Висококвалитетното керамичко кафе се синтерува на висока температура и може да се мие во машина за миење садови. Мазната површина носи добро чувство за рака и уста. Уживајте во кафето, топло или ладно. Дајте му на вашиот партнер одличен сет на мали шолји за кафе со сувенири, Божиќ, греење на домот, свадбени забави, чајни забави, Денот на Благодарноста, подароци За Денот на Вљубените и невестинска моќ внатре. Тие ќе го ценат вашиот подарок име на производ : сет за шолја за кафе производ материјал : коска кинески спецификации : 6 шолји за кафе, 6 чинии, тенџере за кафе, бокал за млеко, сад за шеќер процес на производ : брза отпуштање на висока температура : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купувањето, поради рачно мерење, ќе има грешка од околу 0-3см, ве молиме разберете2. Освен производите на фотографиите на производот, нема други производи3.

Главните карактеристики

Избор на клиент