Тианминџиедм Симпатична Мека 3д Симулација Полнети Играчки За Мачки Двострано Седиште Софа Перница Перница Каваи Кадифен Животински Кукли За Мачки Играчки Подаро
Новак

Тианминџиедм Симпатична Мека 3д Симулација Полнети Играчки За Мачки Двострано Седиште Софа Перница Перница Каваи Кадифен Животински

DEN 1.33

Во достапна форма

●Канцеларија спална соба половината перница ●Измамнички и смешни роденденски и Божиќни подароци. ●Полнети играчки. ●Бебе Божиќ И Роденденски Подарок Перница. На многу луѓе ќе им се допадне оваа симпатична плишана играчка за перници. Може да се користи како симпатична перница за играње И гледање ТЕЛЕВИЗИЈА. Верувам дека тоа ќе биде сладок подарок За Божиќ, Денот на Благодарноста и родендените. Пријателите, семејството и роднините ќе го сакаат тоа многу. 22см/45см/100см погоден за декорација на седишта на столици, софи, автомобили, навлаки за перници, погоден за спални соби, дневни соби, домови, канцеларии, креветчиња и секое место што ви се допаѓа, додавајќи малку забава и удобност во вашиот живот~.

Главните карактеристики

Избор на клиент