Хосни Шарени Цвеќиња Рамка За Регистарски Таблички Цртани Филмови Есенски Бои Метална Регистарска Табличка Покривка Предни Плочи Рамки За Ознаки За Автомобили За
Новак

Хосни Шарени Цвеќиња Рамка За Регистарски Таблички Цртани Филмови Есенски Бои Метална Регистарска Табличка Покривка Предни Плочи Рамки

DEN 0.67

Во достапна форма

Ставете мијалник во позиција на врвот на дупката горе лево и десно и зашрафете ја дупката за затегнување и монтирање на возилото Ставете капаче за завртки над машината за перење во исправена положба. Притиснете го капакот на завртката надолу мрачно додека не се слушне прилепување, кликнувајќи го на своето место. €ГОЛЕМИНА} : Нашиот HOSNYE 12 x 6 инчен Шарени Цвеќиња Алуминиумска Регистарска Табличка ознака .Нашата Персонализирана Рамка За Автомобили За Жени и Мажи Е Направена За Да Одговара на Секоја Регистарска Табличка За Автомобили, Теренци, Камиони И Мини Комбиња во САД и Канада. ●МАТЕРИЈАЛ●нашата рамка ЗА регистарска табличка HOSNYE е изработена од алуминиум со врвен квалитет, кој може да обезбеди долготрајна заштита од кородирање, ' рѓосување и стареење, издржливост за долготрајна употреба.Персонализираната Рамка За Автомобил Може Да Биде Совршена За Ставање На Предниот Дел Од Автомобилот или За Украсни Цели Низ Куќата, Како Во Вашата Спална Соба, Гаража, Подрум, Итн. `+ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА нашите рамки за регистарски таблички доаѓаат со 2 дупки претходно дупчат за совршено да одговараат на секое возило. Едноставно зашрафете го напред или задниот дел од вашиот автомобил! (Не вклучува завртки). `+ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕЊЕ нашата висококвалитетна рамка за регистарска табличка со цветна шема е цврста и печатена со најсовремена технологија за дигитално печатење за да обезбеди долгогодишна издржливост. ●БЕЗ РИЗИК ШОПИНГ : Знаеме Колку Е Важен Квалитетот За Вас, Само Бидете Сигурни, доколку Се Случи Незадоволство на Нашиот Држач за Регистарска Табличка,Секогаш Сте Добредојдени Да Не Контактирате.Ние Ќе Одговориме На Вашата Е-Пошта во рок од 24 Часа. €ГОЛЕМИНА} : Нашиот HOSNYE 12 x 6 инчен Шарени Цвеќиња Алуминиумска Регистарска Табличка ознака .Нашата Персонализирана Рамка За Автомобили За Жени и Мажи Е Направена За Да Одговара на Секоја Регистарска Табличка За Автомобили, Теренци, Камиони И Мини Комбиња во САД и Канада.

Главните карактеристики

Избор на клиент