Таблет 10 Инчен Андроид 9.0, 2GB+32GB, Четири-Јадрен Процесор, 10 инчен 1280X800 IPS HD Дисплеј, 2MP+ 5MP, Bluetooth, WiFi, GMS 3g Телефонски Таблети
Новак

Таблет 10 Инчен Андроид 9.0, 2GB+32GB, Четири-Јадрен Процесор, 10 инчен 1280X800 IPS HD Дисплеј, 2MP+ 5MP, Bluetooth, WiFi, GMS

DEN 783.84

Во достапна форма

[ ОДЛИЧЕН АНДРОИД 90 ТАБЛЕТ] - овој таблет компјутер има четири-јадрен процесор од 1.3 GHz и 2 GB RAM МЕМОРИЈА, што е побрзо и непречено ги вчитува апликациите. Ослободете се од неочекувани реклами и преземете брилијантни апликации, како Што се Нетфликс, Спотифај, Јутјуб од претходно инсталираната Игра На Гугл. [МУЛТИ - МРЕЖНА ВРСКА] - таблетот 3g телефон може да се поврзе на мрежата преку мобилни податоци или 2. Треба да ја ставите сим-картичката во слотот ако сакате да остварите телефонски повик, нашиот отклучен фаблет доаѓа со двојни слотови за сим-картички (СИМ-картичката не е вклучена). Ако само ќе гледате видеа, играте игри или нешто слично, само поврзете се Со Wi Fi. [ПОВЕЌЕ ГМС ТАБЛЕТ за СКЛАДИРАЊЕ] - Ако треба да преземете многу апликации и да зачувате многу слики или нешто слично, Овој Андроид таблет доаѓа СО 32 GB вградено складирање, исто така може да се прошири НА 128 GB со Микро SD картичка, што може да ја задоволи вашата потреба (mircro SD картичката не е вклучена). [10 " ТАБЛЕТ ЗА ЗАБАВА] - таблет од 10 инчи со голем HD дисплеј значи подобро искуство за гледање, што претставува живописен квалитет на сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент