МАЈМУН СОНЦЕ 4 Спакувајте 12 х 8 Табла Со Сирење Со Црна Чеша Со Природен Раб За Забава За Јадење Во Кујна, Камени Чинии За Чаршафи За Предјадења Со Овошје Од Овошје Су?
Новак

МАЈМУН СОНЦЕ 4 Спакувајте 12 х 8 Табла Со Сирење Со Црна Чеша Со Природен Раб За Забава За Јадење Во Кујна, Камени Чинии За

DEN 1.67

Во достапна форма

●Одличен Дизајн● Комплет од 4 висококвалитетни, секој е долг 12 инчи и широк 8 инчи, плочи од чеша со дебелина од 0,28 инчи ●Моден Дизајн● овие 100% сите природни подлоги за чеша што одговараат на која било боја на темни маси и одговараат на секоја кујнска тема, можат да ја направат вашата домашна декорација полна со личност. ①Практични и Повеќекратни Плочи Со гумени влошки што не се лизгаат одоздола за да им помогнат да бидат поставени на масата на избалансиран начин и да имаат цврста површина за да спречат гребење. Лесно за чистење, ако има дамка од масло по употреба, исплакнете со вода или благ сапун, само избришете ги со влажна крпа и исушете ги на воздух, добри за повторна употреба, еколошки и здрави. `+Широка Апликација Можете да ги напишете вашите знаци на таблата со сирење од чеша, да одбележите важен ден или да го снимите расположението во тоа време. Совршена природна табла за подлоги од чеша која служи за месо, сирење, пециво, маслиново, овошје, леб, парче јаглен, вино итн. Добро за послужување гости во ресторан или споделување со пријателите, семејството на вечера дома. ①Гарантирано задоволство Ако не сте задоволни со нашиот производ, само треба да не контактирате, ние ќе организираме целосна наплата или ќе испратиме замена, потрудете се да ги исполниме вашите барања и да го решиме вашиот проблем. ●Одличен Дизајн● Комплет од 4 висококвалитетни, секој е долг 12 инчи и широк 8 инчи, плочи од чеша со дебелина од 0,28 инчи. ●Моден Дизајн● овие 100% сите природни подлоги за чеша што одговараат на која било боја на темни маси и одговараат на секоја кујнска тема, можат да ја направат вашата домашна декорација полна со личност. ①Практични и Повеќекратни Плочи Со гумени влошки што не се лизгаат одоздола за да им помогнат да бидат поставени на масата на избалансиран начин и да имаат цврста површина за да спречат гребење.

Главните карактеристики

Избор на клиент