Сматри Менс Целосна Житна Кожна Актовка, Рачно Изработена Кожна Торба За Лаптоп За Мажи, Деловна Кожна Тенка Торба За Рамо Со Лаптоп од 13-16 инчи, Пристигнува Во Елег?
Новак

Сматри Менс Целосна Житна Кожна Актовка, Рачно Изработена Кожна Торба За Лаптоп За Мажи, Деловна Кожна Тенка Торба За Рамо Со Лаптоп од 13-16

DEN 2879.84

Во достапна форма

●Изработена Од Кожа Со Полно Зрно Увезена од ИталијаНашата кожна актовка е рачно изработена од Кожа Со Полно Зрно, која е издржлива висококвалитетна крава кожа.Целосната житна кожа е богата со карактер, а површината е природна. ●Висококвалитетните ПАТЕНТИ НА YKK Zippers И двата патенти и синџирот на нашата кожна актовка се изработени од Брендот YKK,кој е најпознатиот и најтрајниот патент во светот .Оваа кожна чанта има сигурен метален ХАРДВЕР ЈКК, силни шевови и целосно,висококвалитетен кожен додаток, убав и издржлив. ●Совршен Подарок СО КУТИЈА за Подароци} нашата чанта за лаптоп од крава кожа е одличен подарок за мажи како Денот на Таткото, Родендени На Мажите, Денот на Вљубените, Божиќ, Дипломирање, Враќање На Колеџ или Која било Пригода. Одличен подарок за професионалци, уметници, студенти, деловен човек и секакви службеници. Чантата може да се користи како торба за рамо за мажи. ●Моден деловен стил●Луксузен црн деловен стил со Низок клуч, зачудувачка кожна чанта од крава ќе направи да се чувствувате сигурни, конотација и убав изглед во деловните активности или работното место. Кожна актовка со крокодилска шема е совршен додаток за адвокати, претприемачи, лекари, студенти и секој што сака да оди со стил. Актовката ќе биде одличен поттик за самодоверба за завршување на вашите цели и унапредување на вашата кариера. ●Внатрешни Димензии€Внатрешни Димензии : 14.96" (38cm*27cm*5cm)(L x x h) Надворешни димензии : 16.75"(42cm*30cm*7cm) (L x x h).Бидејќи е лесна, оваа торба може удобно да се носи со рачката, прилагодлив ремен за рамо,пренослив за службено патување, патување и складирање дома. ●Изработена Од Кожа Со Полно Зрно Увезена од Италија.Нашата кожна актовка е рачно изработена од Кожа Со Полно Зрно, која е издржлива висококвалитетна крава кожа.Целосната житна кожа е богата со карактер, а површината е природна. ●Висококвалитетните ПАТЕНТИ НА YKK Zippers И двата патенти и синџирот на нашата кожна актовка се изработени од Брендот YKK,кој е најпознатиот и најтрајниот патент во светот .Оваа кожна чанта има сигурен метален ХАРДВЕР ЈКК, силни шевови и целосно,висококвалитетен кожен додаток, убав и издржлив.

Главните карактеристики

Избор на клиент