Џерепет 3400гр Аквариум Производител На Бранови Со Контролер DC 24V 18w Моќност Со Магнетно Монтирање, Брановиден Производител СО LED Дисплеј
Новак

Џерепет 3400гр Аквариум Производител На Бранови Со Контролер DC 24V 18w Моќност Со Магнетно Монтирање, Брановиден Производител

DEN 291.20

Во достапна форма

Производител на паметни Бранови : со паметен контролер за дигитален дисплеј и повеќекратен режим, може да постави режим на плус бранови,режим на постојан проток на струја,режим на напојување од 10 минути,господар и контрола на робови, идеален за резервоари за корални гребени; Безбеден dc24v 18w powerhead : dc24v работен напон, безбеден за вас и вашата риба, надворешна контрола, без погон во внатрешноста на пумпата, подолг век на траење;. Мини големина и моќен производител на бранови, 18w, 3400gph максимален проток, големина на пумпа 3.6 инчи, погодни за слатководни и морски аквариуми.погоден за резервоари од 60 до 180 галони;. Силна Магнетна пумпа за монтирање на бран, користете магнетно монтирање, покриено со гума, дебелина на резервоарот до 15мм (5/8"), широк опсег на проток;. Супер Тивка аквариумска пумпа за бранови, технологија за контрола НА синусни бранови, ниво на бучава помало од 25db;доаѓа со заштитен штитник за пена спречува работи и риби вшмукани од задниот дел на вентилаторот;Забелешка За Инсталација На Пумпата : прво приклучете го напојувањето.откако ќе СЕ ВКЛУЧИ светлото за напојување.потоа приклучете ја пумпата. Џерепет 3400гр 18В Производител На Аквариумски Бранови Со Контролер Мини Dc 24v Моќност Со Магнетно Монтирање, Брановиден Производител со LED Дисплеј. Супер Тивка аквариумска пумпа за бранови, технологија за контрола НА синусни бранови, ниво на бучава помало од 25db;. доаѓа со заштитен штитник за пена спречување на нештата и рибите вовлечени од задниот дел на вентилаторот;. Мини големина и моќен производител на бранови, 18w, 3400gph максимален проток, големина на пумпа 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент