Автомобил Резервна Камера Обратна Камера Заден Поглед камера Обратна камера комплет За Паркирање камера За Форд Транзит Прилагодено 2013-Наваму Ноќна верзија IP69 Во?
Новак

Автомобил Резервна Камера Обратна Камера Заден Поглед камера Обратна камера комплет За Паркирање камера За Форд Транзит Прилагодено 2013-Наваму

DEN 415.84

Во достапна форма

Сензор : БОЈА ЦЦД; Ефективни пиксели : 580 х 540 ТВ Систем : НТСЦ/ ПАЛ; Агол На Објективот : 170°, Резолуција : 500 Тв Линии. Водоотпорен : IP69; Напон : 12 V; Ноќно гледање и водоотпорен. Вклучен пакет : 1 x Камера За Заден Преглед 1 x Кабел за Напојување 1 x Продолжен кабел (6 метри) 1 x Упатство за Употреба. Должина на кабелот за напојување : прибл. 1 метар ; Должина на Продолжен кабел : прибл. Едноставен дизајн и лесен за употреба. Висока чувствителност и мала потрошувачка на енергија. Спецификација Боја : Црна Големина : Како што покажува сликата Должина На Кабелот За Напојување : прибл. Должина на Продолжен кабел од 1 метар : прибл. 6 метри Сензор : Боја CCD Ефективни пиксели : 580 x 540 ТВ Систем : NTSC/ PAL AGC : Авто BLC : Авто Бела Рамнотежа : Auto S/N Сооднос : Повеќе од 48db Агол На Објективот : 170° Резолуција : 500 Тв Линии Работна Температура : -20°C-80°C RH95% Макс Водоотпорен : IP69 Напон : 12v Функција - 100% Сосема нов и висок квалитет. - Висока чувствителност и мала потрошувачка на енергија. - Едноставен дизајн и лесен за употреба. - Ноќно гледање и водоотпорност. - Оваа камера може да ви даде целосен поглед на задниот дел од вашиот автомобил кога возите. Како Да Се инсталира : (Само за повикување) 1. Извадете ја светлината на вашата регистарска табличка на задниот дел од вашиот автомобил. Поправете ја камерата до местото каде што беше светлото на регистарската табличка.

Главните карактеристики

Избор на клиент