Супер HD Камера за Возила 1280x720 Пиксели 1000 Тв Линии Автомобил Резервна Копија Камера Обратен Паркинг Заден Поглед За Volvo S60 S80 V70 S40l V40 V50 S60L V60 XC60 C70 XC70 S80L XC90
Новак

Супер HD Камера за Возила 1280x720 Пиксели 1000 Тв Линии Автомобил Резервна Копија Камера Обратен Паркинг Заден Поглед За Volvo S60

DEN 575.84

Во достапна форма

Резервна Камера За возило За паркирање Погодна за volvo S60 S80 V70 S40 S40 L V40 V50 S60 L V60 XC60 C70 XC70 S80 L XC90 1995-2017 1280*720 пиксели 1000тв линии 170 степен видлив опсег работи одлично со слепата точка. Пакетот вклучува : 1 x Ccd Автомобил Камера, 1x упатство за употреба, 1 x 6 M видео кабел, 1 X кабел за напојување. Насочете го кабелот од задната врата до предната цртичка, поврзете се за прикажување со универзален RCA конектор, можеби ќе ви треба дополнителен адаптер (не е вклучен) ако за поврзување на фабричко радио. Забелешка : оваа камера не работи добро со оригиналниот фабрички дисплеј/монитор, ќе работи добро со резервниот дисплеј/монитор .Ве молиме проверете ја димензијата за монтирање на вдлабнатината на светлината на вашата регистарска табличка пред да ја купите. Почитуван клиент, ве Молиме проверете ја големината и изгледот на камерата пред да нарачате, видете дали може да одговара на големината и изгледот на вашата ламба за регистарска табличка на автомобилот! Бидејќи истиот модел на автомобил во различни земји може да има одредена разлика,проверете ја големината на камерата и внимателно споредете ја инсталацијата на вашиот автомобил за да избегнете грешка.

Главните карактеристики

Избор на клиент