254во Скривач На Кабел, Скривач На Кабел Деламу, Капак На Кабел За Коректор На Ѕиден Кабел, Жичани Капаци За Жици, Жичани Скривачи ЗА Тв На Ѕид, ТВ Монтиран НА Ѕид На Ка?
Новак

254во Скривач На Кабел, Скривач На Кабел Деламу, Капак На Кабел За Коректор На Ѕиден Кабел, Жичани Капаци За Жици, Жичани Скривачи

DEN 399.84

Во достапна форма

Полагајќи го тестот ЗА Рејтинг На V-0 Ul94 V-0, стандард за запаливост на пластика објавен Од Лабораториите На Преземачите на Соединетите држави, ОЦЕНКАТА UL94 V-0 се дефинира како запирање На Горење во рок од 10 секунди на вертикален дел што овозможува капки пластика што не се воспалени, што значи дека е побезбедно од обичните материјали поради поголемата ретардација на пламенот и носи поголема сигурност во вашата секојдневна употреба Скријте Ги Грозните Кабли : скривачот На Кабелот Деламу става крај на неуредните кабли што се натрупуваат околу вашата куќа. Вашиот дом ќе изгледа многу поуредно и betterетски подобро! Инсталирајте ги капаците на кабелот и веднаш скријте ги грозните жици за ТЕЛЕВИЗОРОТ на ѕидот со сите потребни делови вклучени во пакетот. Комплет За Целосно Криење На Жица : Плаќајте исто, но добијте повеќе патеки и лакти. Земете Деламу кабел капак комплет, и ќе мора сите да одат. Ќе добиете 15x кабелски патеки, 14x спојки, 6x рамни лакти, 2x внатрешни лакти, 2x надворешни лакти, 2 T-конектори, 32x завртки, 32x сидра, 2x ленти, 1x инструкции. 10 Минути Инсталација : само неколку минути работа ја прави вашата дневна соба да изгледа освежувачка нова! Ќе имате два флексибилни начини на инсталација, само изберете што најмногу одговара на вашата потреба. Користење двострана лента или хардвер за завртки. Во комбинација со вклучените конектори (Спојки / Рамни / Т / Внатре / Надворешни Лакти), сите ваши потреби за управување со кабелот ќе бидат задоволени. Коректор За кабел за бојадисување и Сечење : Прилагодете го на вашиот начин! Ги направивме каналите за коректор на кабелот тенки и елегантни за совршено да се вклопат во вашите домашни поставки.

Главните карактеристики

Избор на клиент