АБУФАН Домашен Декор Послужавник За Бело Сервирање 1сет 30 парчиња Велигденска Пулпа Кутии Со Јајца Недовршени Рамни Јајца Држач За Садови За Јајца За Повеќекратна
Новак

АБУФАН Домашен Декор Послужавник За Бело Сервирање 1сет 30 парчиња Велигденска Пулпа Кутии Со Јајца Недовршени Рамни Јајца Држач За

DEN 239.68

Во достапна форма

За време на велигденските празници, овие јајца може да се користат за украсување на вашата куќа или градина Тие ќе станат неопходен дел од вашиот дом и ќе ги збогатат Вашите велигденски украси. Изработен од врвен и отпорен на абење материјал, со прекрасна изработка, убава декорација за вас. празен картон за јајца. Совршен додаток на секој декор на фарма или достоен додаток на велигденскиот декор. Картонски Картони Со Јајца. Со фина изработка, изгледа убаво и убаво, убава декорација за вашиот дом. Празни Картони Со Јајца. Совршен за украсување велигденска забава за да ја осветли празничната атмосфера и да го направи вашиот дом поубав. контејнер за складирање јајца. Опис Одличен За хоби споделување јајца, уметнички занаети, складирање И транспорт На Велигденски јајца И повеќе Карактеристики Боја : Бел Материјал : Пластика, Големина на хартија : 6.

Главните карактеристики

Избор на клиент

PANDUIT FX2ELQ1Q1SNM002
Новак
PANDUIT FX2ELQ1Q1SNM002
Во достапна форма
DEN 555.68
Вреднување на стоката: