Божиќ Прозорец Стакло Снег Матрица За Сликарство-Ласерски Сече Еднократно 14mil Mylar Матрица-Ѕид Уметност Сликарство Дефиниција Цртање Занает Матрица За Подот, Ѕид, Л?
Новак

Божиќ Прозорец Стакло Снег Матрица За Сликарство-Ласерски Сече Еднократно 14mil Mylar Матрица-Ѕид Уметност Сликарство Дефиниција

DEN 148.16

Во достапна форма

● ОДЛИЧНА ФОРМА и НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН - ако ги цените убаво дизајнираните работи, оваа матрица милар сигурно ќе ве воодушеви Тој е тактилен, елегантен и толку разновиден, дизајниран да го импресионира секој човек кога создава сликарство со точки од мандала, графити на личноста или други занаети. ● ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ и ПАРИ - Зошто да потрошите долги часови И многу пари за разновидна креација на домашен декор кога сега можете да ги имате нашите матрици за повеќекратна употреба на мајмуни што ви овозможува брзо и ефикасно да Правите САМОСТОЈНИ Ремек-Дела за само неколку минути, нудејќи ви повеќе слободно време!. ● НАПРАВЕТЕ УМЕТНОСТ ЛЕСНО-не знаете што ДА правите со вашата стара дрвена маса? Знаеме што ви треба "МАТРИЦИ СО ЛАСЕРСКО СЕЧЕЊЕ". Сега можете да го трансформирате секој простор благодарение на овие уникатни матрици за сликање идеални за површински апликации како дрво, облека, сликање лице, кафе и сѐ помеѓу нив. ● ИЗДРЖЛИВ И ВРВЕН КВАЛИТЕТ-за секој што не користел уметнички матрици за шаблони за сликање, тие во суштина се такви како што звучат. Изработени од Миларни пластични листови со дебелина од 14 мил за издржлива и долготрајна употреба, имаат прекрасен дизајн со ласерско сечење што го прави совршено безбеден што ви овозможува да креирате прекрасни обрасци и ќе ви служи долго време. ● СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК - колку пати сте нагласиле за наоѓање на совршен и уникатен подарок за Свадба, Роденден, Божиќ, Но е изненадувачки тешко да се најде во продавниците? - Не повеќе затоа што овој неверојатен шаблон за цртање матрица за повеќекратна употреба е идеално решение што го прави одличен подарок за секоја пригода. Опис на производот : Дали барате нешто што ќе ве спаси од неволја кога создавате сликарство со точки од мандала или други занаети? Потребна ви е вистинската уметничка матрица за да можете да ги персонализирате вашите маси, странични ѕидови или прозорски стакла? Земете го овој и започнете да сликате каде сакате. КВАЛИТЕТ НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ-Нашите матрици за сликање со прекрасни дезени се толку едноставни и лесни за употреба. Изработени од Миларски пластични листови со дебелина од 4 мил за да се обезбеди подобар квалитет и издржливост. Се што треба да направите е само да ја исчистите површината и да ги поправите рабовите, а потоа да ја насликате, НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН-Исклучително детален, прекрасно составен и без напор лесен за нанесување, овие матрици ќе го трансформираат вашиот животен простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент