Шокз Опенрун Про Мини-Премиум Коскена Спроводливост Блутут Спортски Слушалки Со Отворено Уво-Безжични Слушалки Отпорни На Пот За Вежбање И Трчање Со Длабока Основ
Новак

Шокз Опенрун Про Мини-Премиум Коскена Спроводливост Блутут Спортски Слушалки Со Отворено Уво-Безжични Слушалки Отпорни На Пот За Вежбање

DEN 303.84

Во достапна форма

Мини Големина-Open Run Pro mini има 0,83 инчи пократка големина на опсег од Open Run Pro Ако задниот дел од мерењето на главата од лево кон десно уво е 9,25 инчи или помалку, Open Run Pro Mini е вашиот подобар избор. Удобност со отворено Уво-Open Run pro mini се одликува со нашето најдобро вклопување досега. Избегнувајте непријатност од слушалките за во уво со нашиот дизајн без пупки. Овие слушалки остануваат ставени за време на секој тренинг. Вклучува шокз лента за глава. Безбедност и Поврзување-Open Run Pro Mini ви овозможува да уживате во омиленото аудио со свесност за вашата околина за подобрена врска и безбедност во споредба со традиционалните слушалки или слушалки преку уво. Врвен Квалитет На Звукот - искуство премиум аудио испорачано преку вашата јагодичка со нашата 9-та технологија за спроводливост на коските. Инженер со Технологија На Турбопич Шокз, Openrun Pro mini слушалките го прикажуваат нашето најдобро искуство за слушање со јасен звук, моќен волумен и богат бас.

Главните карактеристики

Избор на клиент

SMC G46-10-02-X306 Мерач
Новак
SMC G46-10-02-X306 Мерач
Во достапна форма
DEN 1.67
Вреднување на стоката: