Хибаби Метла И Сад За Прашина Поставени За Дома, 54 Долга Рачка Лесна Комбинација Од 180° Ротирачка Метла, Стоечка Тава За Прашина Со Чешли, Метла И Сад За Прашина Пост?
Новак

Хибаби Метла И Сад За Прашина Поставени За Дома, 54 Долга Рачка Лесна Комбинација Од 180° Ротирачка Метла, Стоечка Тава За

DEN 2.67

Во достапна форма

Нема Повеќе Да Се Наведнувате! Нашиот Хибаби Кујна Метла и стојат прашина тава за дома, бесом 54" високи, прашина тава од 11" ширина, прилагодливи долги/кратки метла и прашина во собата, избегнувајте виткање во текот кога метење на подот ●Без Прашина Оставена ● гумената усна пред тавата за прашина е рамна со подот, кој лесно се чисти целото ѓубре и остатоци во садот за прашина, а не се зафати под него. ●Заби За прашина ● во комплетот метла и сад за прашина е вграден чешел заби, и повеќе не мора да ја вадите косата и да ги бришете зајачињата од прашина со рацете. Идеален за семејства со домашни миленици. ●Удобен Дизајн● главата на метлата може да се прилагоди под агол од 180°, што го олеснува чистењето на дното на креветите, масите или другите слепи агли. ●Заштеда На Простор● компактен дизајн на комплет за прашина од метла, висечка метла и сад за прашина заедно на ѕидот или ставете го во јазот, убав и заштеда на простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент