Кутија За Шиење Стобок Јасен Контејнер За Кутија за Складирање: 3 парчиња Семејна Кутија За Прва Помош Организатор На Кутија За Лекови Двослоен Организатор На Козм?
Новак

Кутија За Шиење Стобок Јасен Контејнер За Кутија за Складирање: 3 парчиња Семејна Кутија За Прва Помош Организатор На Кутија

DEN 1078.40

Во достапна форма

Кутија За Шиење Со празна Кутија За Материјали За Шиење Кутија За Нокти Со Контејнери За Лекови Добра Кутија за Складирање Лекови Која Нема Да Зазема Премногу Простор Дизајнирана со Рачка, Оваа Кутија е Пренослива и Удобна. Рачна Кутија За Шминка За Мали Лекови Кутија За Складирање Лекови Кутија За Шиење Со Повеќекратна Употреба Оваа Кутија За Складирање е Совршена И Мултифункционална Кутија За Лекови За Канцеларија и Куќа. Изработена од Добар Материјал, Оваа Кутија За Складирање Лекови е Многу Безбедна и Издржлива за Употреба. Може Да биде Многу Добро Да Ја Класифицирате Медицината, Што Ви Е Лесно Да Извадите Лек. Лесен и Пренослив, Удобен За Носење Патувања или Патувања, Излети На Отворено, Кампување,. Рачна Кутија За Шминка За Мали Лекови Кутија За Складирање Лекови Повеќекратна Употреба Кутија За Шиење Карактеристики-Материјал : Пластика; - Големина : 17,00Х14, 50Х12, 00см;Пакет Вклучувајќи 3 Х Случаи За Складирање Лекови.

Главните карактеристики

Избор на клиент