Стрелаштво Широки Глави Лов 3 Сечила Стрелаштво Стрела 100 Герлинг Навој Спирала Глава 12 парчиња
Новак

Стрелаштво Широки Глави Лов 3 Сечила Стрелаштво Стрела 100 Герлинг Навој Спирала Глава 12 парчиња

DEN 3.00

Во достапна форма

Цврсти Материјали : главниот алуминиум на вратилото со употреба на анодна оксидација, третман за стврднување на јаглероден челик, термичка обработка на сечилото 420 челик стврдна добра цврстина, острина Лесен За Инсталирање : Меѓународна стандардна нишка, која се користи за самострели и композитни лакови. Моќна Пенетрација : Дизајн Со Три сечила : нашата стрелачка стрела висока прецизност и лесна пенетрација. Пакетот Вклучува 6-пакет или 12-пакет кутии за складирање. Совршен Лет : Компатибилен со самострели и сложени лакови, дизајниран за лов и снимање. Бои : Црна, Сина големина На единицата На Производот Тежина : 100 Зрна Должина : 3,11 инчи долга, Ширина : 1,17 инчен широк дизајн Со Три сечила, висока прецизност и лесна пенетрација. Зашрафете го врвот за лесна инсталација! Пакување : 6-пакување и 12-пакување. Висококвалитетно 3 сечило фиксни Широки Глави 100грин Го Зафати сечилото на крилото за супериорен лет.

Главните карактеристики

Избор на клиент