[50 КОМПЛЕТИ] 16 Мл Проѕирни Пластични Чаши Со Капаци и СЛАМКИ, Чаши За Пиење За Еднократна Употреба За Ладни Пијалоци, Ладно Кафе, Милкшејкови, Смути
Новак

[50 КОМПЛЕТИ] 16 Мл Проѕирни Пластични Чаши Со Капаци и СЛАМКИ, Чаши За Пиење За Еднократна Употреба За Ладни Пијалоци, Ладно

DEN 271.84

Во достапна форма

Капатуа обезбедува извонредни јасни пластични чаши Овие чаши ќе го подигнат изгледот на вашите производи во чашите и ќе го направат вашиот десерт професионален и вкусен!. Лесен за транспорт и одличен за нарачка или испорака на нарачки за забави и настани. Голема Вредност Пакет на 50+50+50 : пакетот вклучува 50х16оз проѕирни пластични чаши, 50 рамни капаци со Х-слот и 50 поединечно завиткани сламки. Сламките се вклучени и не треба да ја купувате одделно. Заштеда На Пари. Направете сопствени пијалоци дома или во вашата канцеларија и можете да заштедите пари за купување кафе на штандови за кафе. Парите што ги потрошивте на овие шолји е она што ќе го потрошите за 4 дена за купување кафе, па дефинитивно вреди. Тие се издржливи, цврсти и капаците се вклопуваат многу цврсто. Заштедете Време. Уморни од миење чаши по забавата? Без хаос, без излевање. Пробајте ги овие пластични чаши со капаци и сламки. Чашите за еднократна употреба значат дека можете да носите пијалок насекаде. Повеќекратна употреба за секоја пригода. Совршен за ладни пијалоци како Што Се Ладно кафе, Ладен чај, Лимонада, меур боба, Смути за одење, Сок, Сода, Замрзнати коктели, Пиво, Лате Слурпи, Вода и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент