Бестојард Свадба Цвет Девојка Кошница Чипка Кошница Со Рачка Ткаени Цвет Девојка Боукно Кошница Свадба Партија Материјали За Годишнината Прослави Церемонија
Новак

Бестојард Свадба Цвет Девојка Кошница Чипка Кошница Со Рачка Ткаени Цвет Девојка Боукно Кошница Свадба Партија Материјали За Годишнината Прослави

DEN 0.67

Во достапна форма

Оваа цветна корпа е идеална декорација за вас или вашата свадба на пријатели Може да се користи за држење цвеќиња, цветни ливчиња, бонбони и други новини. Осигурајте се дека ги имате сите детали подготвени за вашата претстојна венчавка со тоа што ќе ја добиете оваа корпа за цветни девојки. Целата корпа е украсена со елегантна чипка и лак, многу убава. Оваа корпа за цветни девојки е совршена големина за држење цвеќиња или ливчиња од роза. Направете ја вашата прошетка по патеката повод за паметење. Опис Свадба Цвет Девојка Кошница Чипка Кошница Со Рачка Ткаени Цвет Девојка Боукно Кошница Свадба Партија Материјали За Годишнината Прослави Церемонија (Виолетова)Карактеристики - Материјал : Пластика.- Боја : Виолетова Големина : 22х23цмпакет, Вклучувајќи 1 цветна корпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент