1-1393774-0, Сигнал Реле 15ВДЦ 1А СПДТ мм ТТ
Новак

1-1393774-0, Сигнал Реле 15ВДЦ 1А СПДТ мм ТТ

DEN 1344.64

Во достапна форма

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН (САД) : Статус На Дел Од УВО99 : Активен Контакт Аранжман : Спдт Контакт Форма : 1 Форма Ц ДЦ Напон На Серпентина (В) : 15 Струја на Серпентина (ма) : 484 Отпорност На Серпентина (Ом) : 3.1 К Максимална Струја На Префрлување (А) : 1 Реле Конструкција : Не-Заклучување Контакт Материјал : Паладиум Никел/Злато Родиум Блиц Монтажа : Преку Дупка Терминација Стил : Компјутер Пин Печат : НЕЗАПЕЧАТЕН ТИП На Пакет : НАТОПИ ДОЛЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ (ММ) : 13 Длабочина На Производот (мм) : 7,6 Висина На Производот (ММ) : 6,9.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Cyan Toner TN216C Bizhub C220
Новак
Cyan Toner TN216C Bizhub C220
Во достапна форма
DEN 470.40
Вреднување на стоката: