DBTLAP 42R4131 3.5 Сас САТА Фиока Caddy Компатибилен ЗА IBM xSeries x3500 x3400 x3650 x3850 x3755
Новак

DBTLAP 42R4131 3.5 Сас САТА Фиока Caddy Компатибилен ЗА IBM xSeries x3500 x3400 x3650 x3850 x3755

DEN 2.33

Во достапна форма

€Компатибилност q Компатибилен : ЗА IBM x Series x3500 x3400 x3650 x3850 x3755 Quality patem_ Секоја ставка ќе биде Тестирана една по една пред испораката обезбедете 100% работа. И ние ќе обезбедиме 9-месечна гаранција. ①Топли Совети Ако Не можете да бидете сигурни дали тоа одговара за вашата потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да го купат за да се избегне изберете погрешно. ●Трговија на големо ● Имаме многу залихи, ве молиме контактирајте не ако треба да нарачате рефус, ќе ви дадеме цена на големо. DBTLAP 42 R4131 3.5 " Сас САТА Фиока Caddy Компатибилен ЗА IBM x Series x3500 x3400 x3650 x3850 x3755 Пакет Вклучени : 1 x Caddy.

Главните карактеристики

Избор на клиент