Комплет За Четка За Чистење оџаци, Комплет За Чистење На Отворот За Канали, Комплет За Одвод На Четка За Чистење Четки, Комплет За Чистење Оџаци Со Најлонска Прачка,
Новак

Комплет За Четка За Чистење оџаци, Комплет За Чистење На Отворот За Канали, Комплет За Одвод На Четка За Чистење Четки, Комплет За Чистење Оџаци

DEN 0.67

Во достапна форма

Најлонски Материјал : нашата четка за чистење оџаци е изработена од најлонски материјал, кој има карактеристики на отпорност на висока температура, отпорност на стареење и отпорност на корозија Отстранлив : нашите четки лесно се расклопуваат, а прачките се флексибилни и можат совршено да се свиткаат низ овие тешки издувни порти. Вредност Сет : овој сет на четки се состои од 6 /9 /12 /15 / 18 најлонски прачки, една глава на четка и шестоаголна прачка. Прачката е долга 41 см/61 см, задоволувајќи ги вашите дневни потреби. Моќно Чистење : Во Споредба со редовното чистење, нашите четки за оџаци имаат силна моќ за чистење и можат да отстранат повеќе нечистотија. Лесен за Употреба : нашиот комплет за четки е лесен за склопување и едноставен за употреба и може да се користи со електрична вежба за да се добие поголема сила на ротација. Комплет За Четка За Чистење оџаци, Комплет За Чистење На Отворот За Канали, Комплет За Одвод На Четка За Чистење Четки, Комплет За Чистење Оџаци Со Најлонска Прачка, 1 Глава За Четка За Вентилација За Вентилација На Канализационата Цевка За Фен Дали сте загрижени за опасната акумулација на лилјаци во отворите за сушење?Дали вашата облека се суши во машината за сушење подолг временски период? Овој практичен и ефикасен комплет за алатки за чистење канали за сушење ќе ви помогне да го намалите времето на сушење и да ги подобрите перформансите на машината за сушење. И исто така може да се користи во оџак, котел и така натаму.Карактеристики : шипката за четка прифаќа мека шипка за поврзување, која е флексибилна и удобна за чистење и има долг работен век.Висока флексибилност, совршена за поминување низ свиоците на чад.Еден игла нишка притисни фитинг, без лабавост во било која насока на rotation.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Велелес 1,32 гал.
Новак
Велелес 1,32 гал.
Во достапна форма
DEN 319.04
Вреднување на стоката: