24 парчиња француски Печат На Нокти Со Средна Форма На Бадем Лажни Нокти Розови Лажни Нокти Целосно Покривање Акрилни Нокти Сјајно Стапче На Ноктите Слатко Притиск?
Новак

24 парчиња француски Печат На Нокти Со Средна Форма На Бадем Лажни Нокти Розови Лажни Нокти Целосно Покривање Акрилни Нокти Сјајно Стапче На

DEN 2.00

Во достапна форма

?[Пакетот Содржи]- ќе добиете 24 парчиња средно притискање на ноктите во 12 големини, 1 парче мини датотека за нокти, 24 парчиња налепници за нокти, 1 парче алкохолна подлога, 1 парче дрвен стап Овие средни лажни нокти се достапни во 12 различни големини за да бидете сигурни дека ќе одговараат на вашите нокти. Нема потреба да купувате други работи, можете да добиете ефект сличен на салонот за нокти. ?[Двобоен Дизајн]- овој француски врв лажен нокт има двобоен дизајн со прекрасна розова боја што ќе ги направи вашите нокти убави и живописни. Тие се совршени за различни социјални прилики и како празнични подароци, помагајќи ви да изразите самодоверба и харизма во секојдневниот живот и работното време. ?[Квалитетни Материјали]- Нашата средна преса на ноктите е изработена од еколошки материјали, нетоксични, без штета и нежни за вашите нокти и кожа, издржливи и не се лесни за гребење, ќе ви дадат убаво искуство со маникир. ?[Широки Апликации] - Сјајни средни лажни нокти погодни за разни социјални прилики одлично за салон за нокти, самостојна уметност за домашни нокти.Совршен за употреба на свадба, матурска, датира, и тие исто така се погодни За Вљубените, Ноќта На Вештерките, Божиќ И други festival.It е даден совршен подарок за партнери, семејство, пријатели. ?[Љубезни Совети] - поради транспортни причини, пакетот не содржи лепак, издржливоста на гума за џвакање е ограничена, предлагам да користите сопствен лепак. Јазичињата за лепило за нокти се подобри за привремена задача, лесни за отстранување и попријателски за природните нокти. Француски Совет Притиснете На Ноктите Розови Акрилни Нокти Бадем Форма Лажни Нокти Со Дизајн Стап На Ноктите За Жени Маникир Спецификација : Име На Производ : Средно Притискање На Ноктите Боја : Розова Големина : 12 големини Како да се користи 1.Користете ја датотеката за нокти за да ја полирате површината на ноктите, мелете го аголот на површината, исплакнете и одржувајте ги ноктите чисти и суви.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Семес 35, 42х28ин.
Новак
Семес 35, 42х28ин.
Во достапна форма
DEN 1060.80
Вреднување на стоката: